Aktualności

Kolejny raz ukradł paliwo

Data publikacji 11.12.2020

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi zatrzymanemu przez kryminalnych z Grójca. Mężczyzna zatrzymywany w przeszłości za kradzieże, po raz kolejny zatankował paliwo i odjechał, nie płacąc za nie. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie dwóch zarzutów.

Do posterunku w Błędowie wpłynęło zawiadomienie o kradzieży paliwa. Z ustaleń wynikało, że w listopadzie br. na stację paliw w Wilkowie Pierwszym przyjechał mężczyzna, który miał zatankować paliwo do baku auta i kanistrów, a następnie odjechał bez płacenia. Ta sama sytuacja miała miejsce na stacji benzynowej w Hucie Błędowskiej.

Nad sprawą pracowali kryminalni z Grójca. Na podstawie zapisów z kamery monitoringu oraz pracy operacyjnej ustalili personalia podejrzanego oraz jego miejsce zamieszkania. Efektem pracy funkcjonariuszy było zatrzymanie 22-letniego mieszkańca gminy Mogielnica, który na początku listopada br. usłyszał pięć zarzutów kradzieży paliwa.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie dwóch zarzutów za kradzież benzyny i oleju napędowego. Może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony