Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pojechali na interwencję, ujawnili narkotyki

Data publikacji 04.09.2020

Funkcjonariusze z Warki, w trakcie interwencji ujawnili przy 28-latku narkotyki. Środki odurzające o łącznej wadze blisko 100 gramów znajdowały się w mieszkaniu. Podejrzany usłyszał już zarzuty, a najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Na początku tygodnia policjanci zostali wezwani na interwencję w Warce. Na miejscu zastali m.in. 28-latka. Kryminalnin ustalili, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Policjanci w jego mieszkaniu ujawnili i zabezpieczyli blisko 100 gramów amfetaminy oraz przedmioty służące do niedozwolonego przetwarzania i wytwarzania środków odurzających, substancji psychotropowych lub nowych substancji psychoaktywnych.

Mężczyzna został zatrzymany, następnie usłyszał dwa zarzuty, posiadania znacznej ilości środków zabronionych oraz przedmiotów służących do produkcji tych substancji. Wczoraj na wniosek policji i prokuratury sąd zadecydował, że 28-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Agnieszka Wójcik

 

Powrót na górę strony