Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zastępca Naczelnika Prewencji odszedł na emeryturę

Data publikacji 24.02.2017

Komendant Powiatowy Policji w Grójcu nadkom. Robert Faryna pożegnał odchodzącego na emeryturę po 22 latach służby asp. sztab. Andrzeja Komorowskiego, który pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji.

Komendant Powiatowy Policji w Grójcu nadkom. Robert Faryna oraz zastępcy Komendanta, 22 lutego w obecności policjantów i pracowników cywilnych pożegnał asp. sztab. Andrzeja Komorowskiego, który służbę w Policji rozpoczął 15 lutego 1995 r. Od początku swojej kariery policyjnej był związany z powiatem grójeckim, służąc w pionie prewencji, najdłużej zajmując się m. in. organizacją służby. W 2014 roku mianowany został na stanowisko Kierownika Rewiru Dzielnicowych. We wrześniu 2015 roku objął stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Grójcu. Za osiągnięcia w służbie był odznaczony w 2013r. Brązową Odznaką „Zasłużony Policjant" oraz w 2016 Srebrną Odznaką "Zasłużony Policjant". Przez kilka lat był również dowódcą 6 Kompanii NOP KWP z siedzibą w Radomiu. Od 1996 r. przez cały okres służby należał do NSZZP KPP w Grójcu, gdzie w 2010r. otrzymał odznaczenie Brązowej Odznaki Honorowej. 

Komendant podziękował w imieniu własnym oraz współpracowników za trudną i rzetelną pracę na rzecz Policji, za wysiłek i lata aktywności zawodowej. Życzył również sukcesów w życiu osobistym. Ponadto wyraził nadzieję, że będą emerytowi towarzyszyć miłe wspomnienia połączone z satysfakcją płynacą z dotychczasowej kariery w szeregach Policji. 

 

/AW

Powrót na górę strony