Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek z udziałem pieszej

Data publikacji 17.08.2020

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnych oraz tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie. Policja ustala okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego, do którego doszło 13 sierpnia br. pod Błędowem.

Do wypadku doszło 13 sierpnia br. po godzinie 16:00. 76-letnia kobieta przechodziła przez jezdnię. W tym samym czasie, przez Nowy Błędów jechało osobowe audi kierowane przez 33-letnia kobietę. Doszło do potrącenia pieszej. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła na miejscu. Kierująca samochodem była trzeźwa.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze wykonywali czynności procesowe pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Grójca, mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Szczegóły tego wypadku ustalają policjanci, którzy apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Wysokie temperatury, czy oślepiające słońce mogą niekorzystnie wpływać zarówno na pieszych, jak i kierowców.

/AW

Powrót na górę strony