Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany z narkotykami

Data publikacji 16.07.2020

Grójeccy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. Był pasażerem samochodu uczestniczącego w kolizji drogowej. Najbliższe 10 miesięcy spędzi w areszcie.

Policjanci grójeckiej patrolówki udali sie na zdarzenie drogowe, do którego doszło w sobotę pod Grójcem. Kierujący mercedesem najechał na tył osobowej dacii. Podczas czynności służbowych policjanci sprawdzili dane osobowe uczestników kolizji. Okazało się, że pasażer medcedesa jest poszukiwany przez miejscsowy wydział kryminalny do ustalenia miejsca pobytu oraz doprowadzenia do aresztu śledczego w celu odbycia kary 302 dni pozbawienia wolności.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze przy poszukiwanym ujawnili torebkę strunową z zawartością białego proszku. 28-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego posiadał amfetaminę. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już za kratki, gdzie odbędzie karę, której unikał.

kom. A. Wójcik

Powrót na górę strony