Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Działania " Kaskadowy pomiar prędkości "

Data publikacji 23.06.2020

W piątek od rana funkcjonariusze prowadzili działania „Kaskadowy pomiar prędkości”. Policjanci z drogówki czuwający nad bezpieczeństwem podróżujących, szczególną uwagę zwracali na kierujących jadących z nadmierną prędkością. A wszystko po to, by zminimalizować ilość wypadków drogowych.Piątkowe działania prowadzone były na terenie całego kraju.

Na terenie naszego miasta i powiatu grójeckiego funkcjonariusze drogówki przeprowadzili w piątek działania „Kaskadowy pomiar prędkości”. Działania ukierunkowane były głównie na kontrolę prędkości pojazdów stwarzających zagrożenie dla innych użytkowników ruchu drogowego.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Dlatego apelujemy o rozsądek i odpowiedzialną jazdę.

Podczas prowadzonych działań policjanci grójeckiej drogówki skontrolowali 52 pojazdy oraz ujawnili 34 przekroczenia dozwolonej prędkości., zatrzymali prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym oraz jednego nietrzeźwego kierującego.

/AW

Powrót na górę strony