Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grójeccy policjanci otrzymali przyłbice ochronne

Data publikacji 15.05.2020

30 przyłbic ochronnych trafiło w geście solidarności do policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu. To wyraz wsparcia i zrozumienia dla ich bezpieczeństwa osobistego.

Interwencje publiczne czy domowe, wypadki, kolizje, zatrzymywanie nietrzeźwych kierowców, czy podejrzanych o przestępstwa to tylko część zadań, jakie spoczywają na policjantach każdego dnia. W związku z panującą epidemią, zwłaszcza teraz, ich realizacja wiąże się z podwyższonym ryzykiem zakażenia. Dlatego policjanci muszą zachować szczególną ostrożność w kontaktach z obywatelami. W tym celu zostali wyposażeni w maseczki i środki do dezynfekcji, ale także w kombinezony i gogle ochronne.

Wczoraj, w geście solidarności oraz zrozumienia dla trudnej służby otrzymaliśmy 30 sztuk przyłbic, wykonanych przez grupę "Przyłbice Medyczne WGR" przy współpracy Stowarzyszenia "Przyszłość Naszych Dzieci". Przyłbice trafiły już do funkcjonariuszy i pracowników policji. Będą je wykorzystywać w trakcie codziennej służby i realizacji czynności służbowych.


Wszystkim osobom, podmiotom zaangażowanym w działania na rzecz bezpieczeństwa naszego powiatu, i tym samym naszej lokalnej społeczności, z tego miejsca serdecznie dziękujemy.

/AW

Powrót na górę strony