Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowa z Warki zorganizowała zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt

Data publikacji 30.04.2020

Policjanci chętnie wspierają organizacje zajmujące się bezdomnymi zwierzętami. W tym miesiącu dzielnicowa z Warki przyłączyła się do akcji organizowanej przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu oraz Przewodników Psów Służbowych KMP w Radomiu. mł. asp. Aneta Ścisłowska przekazała około 300 kg potrzebnych produktów.

W kwietniu br. Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu oraz Przewodnicy Psów Służbowych KMP w Radomiu zorganizował zbiórke żywności dla Radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Do tego przedsięwzięcia włączyła się dzielnicowa z wareckiego komisariatu. Mł. asp. Aneta Ścisłowska zorganizowała zbiórkę karmy i żywności dla psów i kotów które zostaną wkrótce przekazane do schroniska.

Los bezdomnych zwierząt nigdy nie był nam obojętny, dlatego staramy się, najlepiej jak potrafimy, wesprzeć organizacje zajmujące się czworonogami. Mundurowi i pracownicy cywilni chętnie wspierają takie inicjatywy. W zbiórkę na terenie powiatu grójeckiego włączyli się róznież mieszkańcy, strażacy w tym z OSP Warka oraz funkcjonariusze z Aresztu Śledczego w Grójcu. Zebrano około 300 kilogramów karmy, kaszy, ryżu i makaronów. Dzisiaj zebrany towar trafił do Komendy w Radomiu, która następnie przekarze go do schroniska. Jest to pierwsza inicjatywa pomocy bezdomnym zwierzętom z naszego terenu przeprowadzona przez dzilenicową.

kom. A. Wójcik

Powrót na górę strony