Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za narkotyki

Data publikacji 23.04.2020

Policjanci z Warki zatrzymali 29-latka, który posiadał w mieszkaniu środki odurzające. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania i uprawy znacznej ilości narkotyków. Prokuratura Rejonowa w Grójcu zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Mężczyźnie grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Wareccy kryminalni pozytywnie zweryfikowali informację o mężczyźnie uprawiającym środki odurzające. W wynajmowanym mieszkaniu w Warce podczas przeszukania ujawnili susz roślinny, naczynia i przyrządy służące do uprawy roślin zabronionych oraz 27 sadzonek konopii. Marihuana rosła w doniczkach stojących m. in. na parapecie. Mężczyzna został przewieziony do komendy, gdzie wykonano z nim dalsze czynności. Wstępne badania zabezpieczonych środków wykazały, że susz roślinny to marihuana o wadze ponad 6 gramów.

29-letni mieszkaniec Warki usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, uprawy mogącej dostarczyć znacznej ilości konopii oraz posiadania przyrządów slużących do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających. Na wniosek policji Prokuratura Rejonowa w Grójcu zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Za te przestępstwa ustawa przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

kom. A. Wójcik

  • zdjęcia narkotyków
  • zdjęcia narkotyków
  • zdjęcia sadzonek
Powrót na górę strony