Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzech mężczyzn zatrzymano za kradzieże

Data publikacji 10.02.2017

Trzej młodzi mieszkańcy Grójca cyklicznie kradli różne artykuły w jednym z grójeckich sklepów. Niedługo po zgłoszeniu zostali zatrzymani.

8 lutego br. do Komendy Powiatowej Policji w Grójcu zgłosiła się pracownica sklepu Biedronka, która złożyła zawiadomienie o kradzieży artykułów spożywczych, higienicznych oraz alkoholu. Z informacji jakie otrzymali policjanci wynikało, że trzech młodych sprawców w krótkich odstępach czasu dokonywało cyklicznych kradzieży różnego rodzaju produktów na kwotę ponad 1000 zł. Sprawą zajęli się operacyjni. W krótkim czasie od uzyskania informacji dokonali zatrzymania wszystkich trzech sprawców kradzieży. Okazało się, że są to znani służbowo mieszkańcy Grójca, którzy wcześniej zatrzymywani byli już za podobne przestępstwa. Podczas czynności wszyscy mężczyźni przyznali się do zarzucanego im przestępstwa kradzieży.

Apelujemy do wszystkich osób zamieszkujących na terenie powiatu grójeckiego o przekazywanie wszelkich istotnych informacji o osobach dokonujących kradzieży mienia, w celu ograniczenia tego procederu. Będąc świadkiem kradzieży reagujmy, nie bądźmy obojętni na ludzką krzywdę. Kiedyś sami możemy stać się ofiara podobnego przestępstwa.  

/AW

Powrót na górę strony