Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

My dbamy o Wasze bezpieczeństwo, Wy zostańcie w domach

Data publikacji 05.04.2020

Policjanci powiatu grójeckiego, dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, sprawdzają miejsca użyteczności publicznej, parki z uwagą na grupowanie się osób. Podejmowanych jest też wiele innych działań mających na celu jak najlepszą dbałość o zdrowie mieszkańców podczas pandemii.

W związku z ogłoszoną w kraju pandemią policjanci powiatu grójeckiego wykonują szereg działań mających na celu dbanie o zdrowie mieszkańców. Prowadzone są kontrole osób poddanych obowiązkowej kwarantannie, rozpowszechniane komunikaty dotyczące konieczności pozostania w domach.

Mundurowi sprawdzają też miejsca użyteczności publicznej: parki, place zabaw, miejsca sportu i rekreacji. Sprawdzenia te mają zapobiegać grupowaniu się osób. Policjanci zwracają też uwagę na kolejki, jakie tworzą się przed sklepami, kontrolując, czy klienci zachowują pomiędzy sobą wymagany odstęp. Sprawdzają również, czy małoletni nie przemieszczają się ulicami bez opieki dorosłych.

Szerokie działania, jakie podejmują w związku z panująca pandemią policjanci mają na celu jak najlepszą dbałość o zdrowie mieszkańców. Aby cel ten został osiągnięty, potrzeba rozsądku obywateli o co policjanci apelują!

Pozostańcie w domach, minimalizując ryzyko zarażenia koronawirusem! To jedyna skuteczna metoda ochrony swojego zdrowia.

/AW

 • kontrola kwarantanny
  Kontrola kwarantanny
 • telebim Grójec
  Telebim Grójec
 • telebim Grójec
  Telebim Grójec
 • telebim Grójec
  Telebim Grójec
 • dzielnicowy przekazuje lekarstwa
  Dzielnicowy pomógł kupić leki
 • zabezpieczenie odkażania miasta
  Grójec - zabezpieczenie odkażania miasta
Powrót na górę strony