Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dodatkowe wsparcie dla policjantów

Data publikacji 01.04.2020

Dzisiaj nowomiejscy policjanci otrzymali maseczki, które zostały przekazane przez właścicieli miejscowej piekarni. Dodatkowe wsparcie funkcjonariusze z Grójca otrzymali również od władz Starostwa Powiatowego w Grójcu.

Starostwo Powiatowe w Grójcu oraz małżeństwo prowadzące działalność gospodarczą przekazali policjantom z grójeckiej komendy oraz Posterunku Policji w Nowym Mieście nad Pilicą maseczki ochronne. Jak poinformowali darczyńcy, ich świadomość na temat codziennych kontaktów policjantów z potencjalnym zagrożeniem sprawiła, że zdecydowali o przekazaniu sprzętu ochronnego. Jak się okazało maseczki trafiły również do innych służb, które dbają o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców.


Przekazany sprzęt z pewnością jest dodatkowym i jakże cennym wsparciem dla policjantów. Zaangażowanie darczyńców jest również dowodem uznania dla trudu służby policjantów, zwłaszcza teraz w czasie zagrożenia epidemiologicznego. Policjanci już korzystają z otrzymanej pomocy i wyrażają swoją wdzięczność. Dziękujemy władzom Starostwa Powiatowego w Grójcu oraz Państwu Urszuli i Januszowi Smoleń.

 

kom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony