Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł alkohol za niemal 20 tys. zł

Data publikacji 20.03.2020

Grójeccy policjanci zatrzymali sprawcę szeregu kradzieży w jednym z grójeckich supermarketów. 28-latek omijał sklepowe kasy wychodząc z alkoholem. Działając w ten sposób ukradł artykuły o łącznej wartości blisko 20 tys. zł.

Z przyjętego zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu jednego z grójeckich supermarketów zabrał z półki sklepowej markowy alkohol. Następnie sprawca schował go, po czym opuścił sklep wejściowymi drzwiami omijając linię kas.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą zuchwałej kradzieży jest 28-letni mieszkaniec gminy Grójec. Dzięki intensywnym czynnościom policjantów okazało, że mężczyzna w okresie od połowy stycznia do połowy marca br. kilkadziesiąt razy okradł ten sam sklep, wykorzystując chwilową nieobecność ochrony.
Łupem zatrzymanego przez policjantów mężczyzny padł towar o łącznej wartości blisko 20 tys. zł. Dalszym losem 28-latka zajmie się sąd. Za kradzież grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności i zwrot wartości skradzionych rzeczy.

kom. A. Wójcik

Powrót na górę strony