Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ruszają zapisy na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Data publikacji 06.02.2020

Jak reagować w sytuacji zagrożenia? Jak jej uniknąć? Jak się bronić, gdy już do niej dojdzie? Tego wszystkiego dowiedzą się kobiety, które wezmą udział w IV edycji akcji „Przezorna i bezpieczna” – bezpłatnego kursu samoobrony oraz zajęć profilaktycznych organizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Grójcu oraz Centrum Rozpoznania i Wsparcia Walki Radioelektronicznej. 7 lutego 2020 roku ruszają zapisy.

Grójecka Policja wspólnie z Jednostką Wojskową z Ogrodzinic organizuje po raz czwarty akcję „Przezorna i bezpieczna”. Bezpłatny kurs samoobrony będzie prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora samoobrony i sztuk walki.

Uczestniczące w nim kobiety dowiedzą się, jak być bezpieczną. Oprócz omówienia podstawowych zasad bezpieczeństwa, kobiety nauczą się podstawowych technik samoobrony, a dzięki nieskomplikowanym, ale efektywnym ćwiczeniom podniosą ogólną sprawność fizyczną. Ponadto podczas zajęć profilaktycznych z uczestniczkami omówione zostaną podstawy z przemocy domowej, wiktymologii oraz pierwszej pomocy.

7 lutego 2020 roku rozpoczną się zapisy na kurs, potrwają do 21 lutego br.. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem poczty e-mail na adres: kppgrojec@ra.policja.gov.pl, w wiadomośąci należy podac dane personalne, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona. Planowane rozpoczęcie zajęć 26 lutego 2020r. o godz. 17.00. Zajęcia będą się odbywały dwa razy w tygodniu i prowadzone będą w sali sportowej Komendy Powiatowej Policji w Grójcu przy ul. Brzozowej 108. Kurs potrwa do 30 marca 2020 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów 48 668 72 54 lub 48 668 72 28.

kom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony