Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grójeccy policjanci podsumowali miniony rok

Data publikacji 05.02.2020

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu odbyła się odprawa roczna podsumowująca wyniki pracy grójeckich policjantów w roku 2019. W naradzie uczestniczył Starosta Powiatu Grójeckiego Krzysztof Ambroziak, Prokurator Rejonowy w Grójcu Maciej Gawaś, samorządowcy oraz kadra kierownicza, policjanci i pracownicy grójeckiej jednostki.

Wczoraj (04.02.2020r.) w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grójcu odbyła się odprawa roczna, w trakcie której podsumowano pracę policjantów powiatu grójeckiego oraz omówiono stan bezpieczeństwa na terenie powiatu w minionym roku.

W spotkaniu uczestniczył Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, Prokurator Rejonowy w Grójcu Maciej Gawaś, komendanci i kierownicy jednostek podległych grójeckiewj komendzie, a także naczelnicy wydziałów i kierownicy.  

Podczas odprawy I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu mł. insp. Michał Skwarczyński omówił pracę policjantów pionu prewencji i ruchu drogowego w roku 2019. Wyniki osiągnięte przez policjantów kryminalnych przedstawił Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu podinsp. Robert Janik. Po przedstawieniu danych statystycznych, Komendant grójeckiej jednostki podinsp. Wojciech Bednarski podsumował całość i podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz społeczeństwa powiatu w minionym roku.

Głos zabrał także Starosta Grójecki Krzysztof Ambroziak, który odniósł się również do wyników osiągniętych przez grójeckich policjantów, pozytywnie oceniając ich pracę. Złożył jednoczesnie na ręce przełożonych podziękowania dla wszystkich policjantów służących w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu, deklarując dalszą współpracę samorządu z policją.

kom. A. Wójcik

  • Odprawa roczna
  • Odprawa roczna
  • Odprawa roczna
  • Odprawa roczna
Powrót na górę strony