Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Profilaktyka od najmłodszych do najstarszych

Data publikacji 24.09.2019

W mijającym tygodniu grójeccy dzielnicowi spotykali się z najmłodszymi i najstarszymi mieszkańcami powiatu. Podczas wizyt z szkołach, przedszkolach oraz klubach seniora, przypominali zebranym podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Nie od dziś wiadomo, że przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ma duży wpływ na to, co może nas spotkać bądź ominąć. Na to czy będziemy zdrowi, czy cierpiący z nagłego powodu. Aby nie wpaść w tarapaty i nie stać się ofiarą nieprzewidzianych zdarzeń, grójeccy stróże prawa edukują powiatowe społeczeństwo od najmłodszych do najstarszych mieszkańców regionu.

W mijającym tygodniu dzielnicowi odwiedzali, przedszkola i szkoły podstawowe, spotykali się z uczniami klas średnich i seniorami. Mł. asp. Aneta Ścisłowska przy współudziale st. asp. Andrzeja Dudy prowadziła działania w przedszkolach i szkole postawowej w Warce. Asp. sztab. Arkadiusz Dąbrowski spotkał się z członkami Klubu Seniora "Złota Jesień' w jasieńcu. Wszystkie spotkania łączył wspólny mianownik, którym jest bezpieczeństwo na co dzień. Mundurowi uświadamiali wszystkim zebranym, że w dużej mierze sami jesteśmy kowalami własnego losu. To właśnie my sami dbając o bezpieczeństwo w szkole, pracy i w domu, budujemy  własną przyszłość. Działania funkcjonariuszy nawiązują do programu "Dzielnicowy bliżej nas".

/AW

  • zdjęcia ze spotkań
  • zdjęcia ze spotkań
  • zdjęcia ze spotkań
  • zdjęcia ze spotkań
  • zdjęcia ze spotkań
  • zdjęcia ze spotkań
Powrót na górę strony