Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

ŚWIADOME DZIECKO TO BEZPIECZNE DZIECKO

Data publikacji 27.05.2019

Dzielnicowi z wareckiego komisariatu spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Warce. Mundurowi rozmawiali o bezpieczeństwie na terenie placówki oświatowej. Ponadto uczyli dzieci, jak prawidłowo przechodzić przez przejście dla pieszych oraz jak zachować się na drodze.

Wareccy policjanci spotkali się z młodymi ludźmi, by rozmawiać o tym jak bezpiecznie postępować w szkole, jak dbać bezpieczeństwo swoje oraz rówieśników. Tym razem dzielnicowi spotkali się ze uczniami podstawówki nr 1 w Warce.

Mundurowi podczas spotkania przypomnieli również dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, na placu zabaw i w domu. Mówili o tym, jak wiele zależy od właściwych zachowań dzieci podczas korzystania z internetu oraz podejmowania ważnych decyzji, np. podczas propozycji spróbowania alkoholu, czy innych używek i dopalaczy. Nie zabrakło również informacji na temat właściwego zachowania się na terenie szkoły, posiadania niebezpiecznych narzędzi oraz postępowania w przypadku pojawienia się w placówce szkolnej niebezpiecznej osoby.

/AW

  • spotkanie w PSP nr 1 w Warce
  • spotkanie w PSP nr 1 w Warce
  • spotkanie w PSP nr 1 w Warce
Powrót na górę strony