Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi i podopieczni Stowarzyszenia "Razem"

Data publikacji 25.04.2019

Dzielnicowi z Grójca spotkali się z podopiecznymi Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Razem" Radom. Głównym celem tego przedsięwzięcia było ostrzeżenie uczestników spotkania przed różnego rodzaju zagrożeniami i sposobami przeciwdziałania tego typu sytuacjom.

W ubiegłym tygodniu dzielnicowi z Grójca odpowiedzieli na zaproszenie Pana Pawła Binkiewicza i w Dworku w Lesznowoli spotkali się z  podopiecznymi Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Razem" Radom. Sierż. Karina Jarzębska i sierż. szt. Piotr Tomczak opowiedzieli młodzieży o swoim zawodzie. Mówili o tym, po co są policjanci, czym się zajmują oraz jak reagować na różnego typu zagrożenia m. in. osoby obce. Poruszono również temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W miłej, słonecznej atmosferze uczestnicy spotkania zapoznali się także ze sprzętem wykorzystywanym na co dzień przez mundurowych.

Spotkanie to jest jednym z wielu działań prewencyjnych podejmowanych przez dzielnicowych. W planach są już kolejne spotkania z dziećmi i młodzieżą.

/AW

 

Powrót na górę strony