Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejni aresztowani za narkotyki

Data publikacji 24.04.2019

W ostatnich tygodniach kolejne osoby posiadające środki odurzające i nimi handlujące zostały zatrzymane przez grójeckich policjantów i trafiły za kratki. Wobec 32-letniego mieszkańca Grójca oraz jego młodszego brata sąd zastosował trzymiesięczny areszt.

Intensywna praca zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Grójcu przyniosła kolejne efekty. Stróże prawa zatrzymali na terenie miasta kolejnych mężczyzn, tym razem braci, zajmujących się rozprowadzaniem substancji zabronionych.

Na podstawie intensywnej pracy i własnych ustaleń kryminalni zatrzymali 21-letniego mieszkańca Grójca, który posiadał amfetaminę i prawdopodobnie wprowadzał ją do obrotu. Mężczyzna usłyszał łącznie osiem zarzutów, w tym posiadania i udzielania substancji psychotropowych. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali 32-latka, który również uczestniczył w zabronionym procederze wprowadzając na rynek amfetaminę. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

W święta sąd wobec zatrzymanych zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące.

/AW

Powrót na górę strony