Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jutro orszak trzech króli w Grójcu i Warce

Data publikacji 05.01.2018

Jutro ulicami Grójca i Warki przejdzie Orszak Trzech Króli. W jasełkach, które odbędą się już po raz drugi uczestniczyć może około 1000 osób. Na czas przejścia ulice, którymi będzie przemieszczał się orszak będą zamykane. W związku z tym mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. Policjanci apelują do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi.

W Grójcu Orszak startuje 6 stycznia, około godz. 13.00, po mszy św. w kościele pw. Bożego Miłosierdzia w Grójcu. Trasa orszaku rozpocznie się na ul. Jana Pawła II, dalej ul. Niepodległości i ul. Krótką na Plac Wolności. W trakcie przystanków prezentowane będą inscenizacje o tematyce biblijnej. Zakończenie orszaku planowane jest na godzinę 14:00.

W Warce po godzinie 14.00 przed kościołem przy ul. Farna zacznie się formowanie poszczególnych orszaków. Następnie zgromadzeni wyruszą trasą: ul. Mostowa, Św. Ducha, Ogrodowa, Franciszkańska, Senatorska do betlejemskiej szopki na Placu Stefana Czarnieckiego.

W czasie przemarszów zamykane będą dla ruchu ulice, którymi będzie przemieszczał się orszak. Policjanci blokować będą również mijane przez uczestników skrzyżowania.

/AW 

Powrót na górę strony