Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste spotkanie wielkanocne

Data publikacji 17.04.2019

We wtorek 16 kwietnia br., w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu miało miejsce uroczyste spotkanie wielkanocne Komendanta Powiatowego z policjantami, pracownikami policji oraz zaproszonymi gośćmi. Wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia.

O godzinie 13.00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, Komendant Powiatowy Policji nadkom. Robert Faryna wraz z Zastępcami spotkali się z policjantami oraz pracownikami policji. W policyjnej uroczystości wzięli również udział zaproszeni goście, wśród których byli m.in.: Wicestarosta Grójecki Pani Jolanta Sitarek, Burmistrz Gminy i Miasta Grójec Dariusz Gwiazda, oraz przedstawiciele urzędów gmin w Belsku Dużym, Mogielnicy i Nowym Mieście nad Pilicą, instytucji użyteczności publicznej i służb mundurowych. 

Na początku spotkania głos zabrał Komendant Powiatowy Policji, który powitał funkcjonariuszy i pracowników policji oraz zgromadzonych gości na spotkaniu, po czym złożył wszystkim życzenia spokoju, radości i życzliwości w czasie nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. 

Na zakończenie po przemówieniach oraz poświęceniu pokarmów wszystkim obecnym życzenia złożył Kapelan Ks. Kanonik Zbigniew Suchecki wraz z Ks. Prałat Stefan Kazulak, który życzył policjantom i pracownikom policji wielu łask Bożych, radości i spokoju w czasie świąt oraz realizacji planów zawodowych i rodzinnych.

/AW

Powrót na górę strony