Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradła wszystko, co wpadło jej w rękę...a była na turnusie rehabilitacyjnym

Data publikacji 01.04.2019

Policjanci z Grójca zatrzymali 52-letnią kobietę, która przez tydzień kradła w sklepach artykuły spożywcze i przemysłowe. W tym czasie była na turnusie rehabilitacyjnym.

W sobotę dyżurny grójeckiej komendy otrzymał informację o kradzieży w jednym ze sklepów. Ustalono, że kobieta ukradła artykuły w jednym z grójeckich marketów. Jednocześnie istniało prawdopodobieństwo, że kradła już w przeszłości. Policjanci w zaparkowanym na parkingu samochodzie znaleźli kolejne artykuły pochodzące z przestępstwa.

Mieszkanka powiatu łódzkiego od tygodnia przebywała na turnusie rehabilitacyjnym pod Grójcem. Przez tydzień odwiedzała różne sklepy i markety kradnąc po kilka artykułów. Jej łupem padały m.in. kosmetyki, odzież, buty, żywność, środki czystości i wiele innych przedmiotów codziennego użytku.

Przeszukano także miejsce zamieszkania zatrzymanej, gdzie ujawniono i zabezpieczono następne artykuły. Łącznie odzyskano 330 skradzionych przedmiotów. Dzisiaj kobieta usłyszała zarzuty, przyznając się do zarzucanych jej czynów. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

/AW

Powrót na górę strony