Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zakończyła się kolejna edycja kursu samoobrony dla kobiet "Przezorna i bezpieczna"

Data publikacji 26.03.2019

Dobiegła końca III edycja kursu samoobrony dla kobiet, którą organizowali grójeccy policjanci. Cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem osób uczestniczących w każdych zajęciach.

Kurs zorganizowany był przez Komendę Powiatową Policji w Grójcu, pod patronatem Starosty Powiatu Grójeckiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. Była to kolejna edycja takiego typu szkolenia.

Łącznie odbyło się 10 spotkań, podczas których uczestniczki ćwiczyły techniki samoobrony i poznały podstawowe zasady sztuk walki. Kobiety pod okiem instruktora, uczyły się w jaki sposób reagować na wypadek różnych zagrożeń oraz podnosiły swoją sprawność fizyczną. Spotkania odbywały się się dwa razy w tygodniu w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Grójcu.

Wczoraj 75 kobiet z rąk Komendanta Powiatowego w Grójcu nadkom. Roberta Faryny otrzymało dyplomy ukończenia kursu oraz pamiątkowe koszulki. W spotkaniu uczestniczył również przedstawiciel Zarządu Powiatu Grójeckiego - Paweł Siennicki oraz Dyrektor Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych w Grójcu - Andrzej Kosatka.

Kolejne edycje szkoleń już niebawem...

/AW

Powrót na górę strony