Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczeństwo na pierwszy dzień wiosny

Data publikacji 22.03.2019

Grójeccy policjanci spotkali się z nowomiejskimi uczniami w dzień wagarowicza. Rozmawiali o bezpieczeństwie na drodze oraz szkodliwości środków psychoaktywnych. Wszyscy otrzymali kamizelki odblaskowe w ramach kampanii „Dobrze Cię widzieć”.

21 marca br. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Mieście nad Pilicą policjanci uczestniczyli w ogólnopolskiej kampanii „Dobrze Cię widzieć”. Policjantki z Grójca wspólnie z kierownikiem nowomiejskiego posterunku przeprowadzili prelekcje z wszystkimi uczniami szkoły, poświęcone m. in. bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności prawidłowego zachowania się pieszych i rowerzystów oraz korzystania z elementów odblaskowych. Wszyscy uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe.

Następnie przeprowadzono kolejne spotkanie z uczniami starszych klas poświęcone zagorzeniom jakie niesie za sobą zażywanie narkotyków i dopalaczy, konsekwencji prawnych i obowiązujących procedur postępowania związanych z posiadaniem i zażywaniem nielegalnych środków.

/AW

Powrót na górę strony