Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

COOL FERIE!!!

Data publikacji 30.01.2019

Wczoraj policjantka z Zespołu Profilaktyki w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży mieszkających na terenie powiatu grójeckiego, przeprowadziła pogadanki na temat bezpieczeństwa w trakcie ferii zimowych. Tym razem spotkała się z uczestnikami zimowiska organizowanego przez Fundację Serca Sercom w domu Sióstr Sercanek w Nowym Mieście nad Pilicą.

Drodzy Rodzice, zmobilizujcie swoje dziecko, aby choć na chwilę rozstało się z tabletem, laptopem czy telefonem i spędzili ten czas aktywnie, twórczo i radośnie!!!

Tak właśnie Siostry Sercanki zapraszały dzieci i młodzież do spędzenia czasu w inny sposób. Wczoraj grójecka funkcjonariuszka po raz kolejny odwiedziła zebranych podopiecznych i w trosce o ich bezpieczeństwo przeprowadziła prelekcję. Przypomniała zasady bezpieczeństwa, które mają
na celu przybliżenie zagrożeń z jakimi mogą się spotkać podczas zimowego wypoczynku. Funkcjonariuszka udzieliła również rad dotyczących bezpiecznego korzystania z internetu. Przestrzegała przed korzystaniem z lodowisk na zbiornikach wodnych, czy zjeżdżaniem na sankach w pobliżu ulic. Omówiono też zasady bezpiecznego podróżowania udających się na wypoczynek, właściwego zachowania się w górach, a także bezpiecznego przebywania w domu.

/AW

Powrót na górę strony