Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tragiczny wypadek pod Warką. Apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 27.01.2019

Do tragicznego wypadku drogowego doszło wczoraj w Ostrówku na DK 79. Na miejscu zginęło małżeństwo. Apelujemy do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych.

W sobotę około 13.20 dyżurny grójeckiej komendy policji otrzymał informację o wypadku na drodze krajowej 79. Doszło tam do zderzenia czołowego peugota ze skodą fabią, w którą następnie uderzyła ciężarówka scania. Kierujący peugotem 25-latek z urazem biodra trafił do szpitala. Kierujący tirem obywatel Rosji nie odniósł obrażeń. Niestety na skutek zderzenia 57-letni kierowca skody poniósł śmierć na miejscu. Jego 56-letnia pasażerka i jednocześnie żona, pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarła również na miejscu.

Tylko w ubiegłym roku na grójeckich drogach zginęło 14 osób, a aż 152 zostały ranne. To bardzo tragiczny bilans, apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność, szczególnie teraz gdy warunki pogodowe są trudne. Zadbajmy o to by na naszych drogach było bezpiecznie.

/AW

Powrót na górę strony