Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani sprawcy kradzieży

Data publikacji 26.01.2019

Trwają czynności policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grójcu dotyczące kradzieży pieniędzy i biżuterii. Do zdarzenia doszło 4 grudnia 2018 roku na ul. Mszczonowskiej w Grójcu. Policja dotarła do nagrania sprawców.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grójcu prowadzą czynności dotyczące kradzieży pieniędzy i biżuterii. Przestępstwo miało miejsce 4 grudnia 2018 roku w sklepie zoologicznym na ul. Mszczonowskiej w Grójcu. Policja publikuje wizerunek sprawców.

Jak wynika z ustaleń, trzy osoby /dwóch mężczyzn i kobieta/ zagadując ekspedientkę wykorzystali jej nieuwagę i dokonali kradzieży pieniędzy oraz złotej biżuterii.

Widoczni na nagraniu przestępcy to:

- kobieta – wzrost ok. 170 cm, włosy czarne, proste, długie, mocny makijaż, sztuczne rzęsy, wiek około 25 lat,

- mężczyzna – wzrost około 180 cm, dobrze zbudowany.

Drugi mężczyzna, który uczestniczył w kradzieży, ale nie widnieje na nagraniu jest szczupły, ubrany był w czerwoną kurtkę, dżinsy koloru niebieskiego, miał plecak oraz czapkę na głowie.

Policja apeluje do osób, które rozpoznają osoby z nagrania o niezwłoczny kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 48 668 72 00 lub bezpłatny 112.

/AW

Film Nagranie sprawców kradzieży

Pobierz plik Nagranie sprawców kradzieży (format mp4 - rozmiar 2.44 MB)

Powrót na górę strony