Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o kilkanaście włamań w rękach policjantów z Radomia i Grójca

Data publikacji 26.09.2018

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu wspólnie z „kryminalnymi” z Grójca zatrzymali 25-latka podejrzanego o kilkanaście włamań do mieszkań na terenie Mazowsza, z których kradł pieniądze i złoto. Mężczyzna cieszył się wolnością tylko 4 miesiące.

W ostatnich dniach „kryminalni” z KWP zs. w Radomiu zatrzymali kilka osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości od dłuższego czasu. Na tej niechlubnej liście znajdują się także osoby, które kolejny raz dopuściły się przestępstw. Tak, jak 25-letni warszawianin, który więzienie opuścił 4 miesiące temu i wrócił do swej przestępczej działalności.

W minionym tygodniu policjanci ustalili, że podejrzewany o kilkanaście włamań na terenie Mazowsza, w tym Wyszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grójca i Radomia oraz ościennych województw, może przebywać na terenie Warszawy. Chociaż mężczyzna był kompletnie zaskoczony, gdy zobaczył policjantów, to podjął próbę ucieczki. Został natychmiast zatrzymany i obezwładniony. Jarosław J. będzie teraz odpowiadał za kradzieże z włamaniem. Został już tymczasowo aresztowany. Dalsze postępowanie w tej sprawie będzie prowadziła KPP w Grójcu.

Zespół Prasowy KWP

Powrót na górę strony