Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pożegnanie ze służbą

Data publikacji 08.06.2018

We wtorek Komendant Powiatowy Policji w Grójcu nadkom. Robert Faryna oraz kadra kierownicza i koledzy złożyli podziękowania za służbę sierż. sztab. Dariuszowi Kołaczowi, który pożegnał się z mundurem.

5 czerwca br. Komendant Powiatowy Policji w Grójcu nadkom. Robert Faryna, w obecności naczelników i kierowników poszczególnych wydziałów złożył podziękowania za dobrą służbę sierż. sztab. Dariuszowi Kołaczowi, dziękował m.in. za profesjonalizm, jakim dzisiejszy emeryt wykazywał się podczas pełnienia służby.

Dariusz Kołacz służbe w Policji rozpoczął w 2003 roku, na początku pracował w Posterunku Policji w Belsku Dużym realizując zadania prewencyjne. Po likwidacji posterunku dalszą służbę pełnił w ogniwie patrolowo - interwencyjnym grójeckiej komendy. W 2017 roku został dzielnicowym gminy Belsk Duży.

Kierownictwo grójeckiej Policji oraz policjanci odchodzącemu na emeryturę koledze składają wyrazy podziękowania za dotychczasową współpracę oraz życzą Wszelkiej pomyślności oraz dalszych sukcesów.

Powrót na górę strony