Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi na spotkaniach z dziećmi i młodzieżą podczas pierwszego dnia wiosny

Data publikacji 21.03.2018

Policjanci pierwszy dzień wiosny spędzili na spotkaniach z dziećmi i młodzieżą szkolną w ramach kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo". Przeprowadzone spotkania były doskonałą okazją nie tylko do wspólnej zabawy, ale również do przypomnienia o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

W środę 21 marca podczas pierwszego dnia kalendarzowej wiosny dzielnicowi z Komisariatu Policji w Warce i Komendy Powiatowej Policji w Grójcu oraz policjantki z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Społecznej służbę spędzili wśród dzieci i młodzieży szkolnej na terenie powiatu grójeckiego. W szkołach w tym dniu pozbawionym w większości zajęć lekcyjnych, a ukierunkowanym na gry, zabawy sportowe i konkursy, policjanci rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, odpowiedzialności nieletnich oraz cyberprzestępczości.


Pierwszy dzień wiosny przebiegł spokojnie, a funkcjonariusze pełniący służby patrolowe nie ujawnili "wagarowiczów" ani osób małoletnich spędzających ten dzień w odmienny i niezgodny z ogólnie przjętymi normani społecznymi sposób.

/AW

 

Powrót na górę strony