Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Debata ewaluacyjna w Belsku Dużym

Data publikacji 22.03.2018

W środę w Urzędzie Gminy w Belsku Dużym odbyła się debata ewaluacyjna, która była podsumowaniem realizacji wniosków złożonych przez mieszkańców gminy podczas debaty w czerwcu 2017 roku. W spotkaniu z policjantami uczestniczyło 50 osób.

W środę o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Belsku Dużym odbyła się debata ewaluacyjna. Podczas spotkania obecny był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu, podinsp. Michał Skwarczyński oraz Naczelnicy Wydziału Prewencji I Ruchu Drogowego, a także Wójt Gminy Belsk Duży, Pan Władysław Piątkowski oraz mieszkańcy gminy.

W czerwcu 2017 roku w Belsku Dużym przeprowadzono debatę gminną, podczas której mieszkańcy zgłosili dwa wnioski mające włynąć na bezpieczeństwo na terenie ich gminy. Poproszono wtedy policjantów o kontynuowanie działań profilaktycznych na terenie gminy oraz sprawdzenie oznakowania drogi w rejonie wjazdu do jednej z firm, która jest usytuowana przy dordze krajowej nr 728.

Wczorajsza debata ewaluacyjna była podsumowaniem działań podjętych przez policjantów na rzecz poprawy bezpieczeństwa we wskazanym rejonie. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grójcu podinsp. Michał Skwarczyński wyjaśnił zgromadzonym, w jaki sposób były realizowane wnioski.

Oprócz tego zagadnienia omówiono jeszcze strukturę Komendy Powiatowej Policji w Grójcu oraz osiągnięte wyniki na terenie gminy. Przypomniano zasady działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i zachęcano do instalacji darmowej aplikacji Moja Komenda, która zdecydowanie ułatwi kontakt z dzielnicowym.

/AW

Powrót na górę strony