Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podsumowanie weekendowych działań „Stop Trzeźwość"

Data publikacji 19.02.2018

W weekend grójecka drogówka przeprowadziła kolejne działania „Stop Trzeźwość”, podczas których prowadzono wzmożone kontrole trzeźwości kierowców.

W działaniach uczestniczyło łącznie 26 policjantów wydziału ruchu drogowego. Przebadano kilkaset osób na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Funkcjonariusze zatrzymali 4 osoby kierujące na podwójnym gazie oraz 23-latka kierującego pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdami. Niechlubny rekordzista to mieszkaniec powiatu przysuskiego, który w niedzielę w Nowym Mieście nad Pilicą kierował Citroenem posiadając ponad 3 promile alkoholu w wychydanym powietrzu.

Ponadto w sobotę w Grójcu po południu doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 42-letnia mieszkanka gminy Chynów kierująca Volkswagenem nie ustapiła pierszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z Iveco, którym kierował 30-letni mieszkaniec Grójca. Pasażer Wolkswagena z obrazeniami ciała trafił do szpitala w Radomiu. Grójecka komenda prowadzi postępowanie, które wyjaśni okoliczności wypadku.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o ostrożność i rozwagę.

/AW

Powrót na górę strony