Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadał amfetaminę

Data publikacji 17.11.2016

Kolejny raz grójeccy kryminalni zatrzymali młodego mężczyznę z Grójca za posiadanie narkotyków. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci operacyjni z Grójca legitymując dwóch młodych mężczyzn, przeprowadzili kontrolę osobistą. Przy jednym z nich ujawnili woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Legitymowany mężczyzna sam przyznał, że jest to amfetamina, co potwierdziły również stosowne badania. Mężczyzna został zatrzymany i następnego dnia przedstawiono mu zarzut posiadania środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. 

Zwracamy się z ponownym apelem do mieszkańców Grójca, aby poświęcali czas i uwagę na sprawdzenie czy ich domownicy nie mają kontaktu z narkotykami. Należy reagować na nienaturalne zachowanie osoby, jak również na nagłą zmianę trybu życia. Jako Policja przypominamy, że zażywanie środków odurzających w znacznym stopniu przyczynia się do nieodwracalnego wyniszczenia organizmu i trwałego uzależnienia, a w konsekwencji utraty zdrowia. 

/AW

Powrót na górę strony