Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

I TY KIEDYŚ BĘDZIESZ SENIOREM !!!!

Wspaniałą okazją do podjęcia działań na rzecz bezpieczeństwa osób starszych są zbliżające się Święta: Babci i Dziadka. Wychodząc na przeciw grójeccy funkcjonariusze korzystając z jednej z form edukacji, a zarazem działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa wśród seniorów zdecydowali w dniu dzisiejszym wręczać im odblaski .

Istotnym elementem efektywnej profilaktyki jest realizacja działań informacyjno-edukacyjnych z seniorami, poprzez  podejmowanie działań z wykorzystaniem dostępnych środków i narzędzi. Kolejnym elementem jest promowanie wśród seniorów z korzystania z elementów odblaskowych oraz uświadomienie innych uczestników ruchu drogowego w kontekście okazywania osobom starszym szacunku oraz tolerancji na drodze w myśl maksymy "I TY KIEDYŚ BĘDZIESZ SENIOREM".

Dlatego w dniu dzisiejszym grójeccy funkcjonariusze szerzyć będą pozytywne wzorce zachowań w relacjach pieszy - kierujący i kierujący - pieszy, w tym zwłaszcza w rejonach przejść dla pieszych ze zwróceniem uwagi na naszych SENIORÓW !!!!

 

KWP zs. w Radomiu/st. sierż. Karolina Krawczyk

Powrót na górę strony