Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za ugodzenie nożem

Data publikacji 21.12.2017

W ubiegły weekend, na jednym z grójeckich osiedli, doszło do ugodzenia nożem 22-letniego mężczyzny. Poszkodowany trafił do grójeckiego szpitala. Kilkadziesiąt minut później policjanci zatrzymali sprawcę.

W nocy z 16 na 17 grudnia br., po północy dyżurny grójeckiej komendy odebrał telefon z informacją, że do szpitala w Grójcu zgłosił się mężczyzna z ranami kłutymi w okolicach jamy brzusznej. W toku niezwłocznie podjętych czynności ustalono, że na ul. Niepodległości w Grójcu w trakcie awantury młody mężczyzna ugodził nożem 22-letniego mieszkańca gminy Grójec. Pokrzywdzony z pięcioma ranami kłutymi w okolicy brzucha, ramienia i uda został przez znajomych przewieziony do szpitala. W krótkim czasie zatrzymano sprawcę, 18-letniego mieszkańca Grójca.

Sprawca osadzony został w policyjnym areszcie, a kryminalni z grójeckiej komendy gromadzili materiał dowodowy. 18-latek usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 19 grudnia na podstawie złożonego do Sądu Rejonowego w Grójcu wniosku zapadła decyzja o zastosowaniu wobec mężczyzny izolacyjnego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

/AW

Powrót na górę strony