Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie Wigilijne

Data publikacji 19.12.2017

We wtorek 19 grudnia, w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu miało miejsce uroczyste spotkanie wigilijne Komendanta Powiatowego z policjantami, pracownikami policji oraz zaproszonymi gośćmi. Wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia i podzielili się opłatkiem.

O godzinie 12.00 w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Grójcu, Komendant Powiatowy Policji nadkom. Robert Faryna oraz jego podinsp. Michał Skwarczyński i kom. Paweł Kalinowski spotkali się z policjantami oraz pracownikami policji. W policyjnej wigilii wzięli również udział zaproszeni goście, wśród których byli m.in.: przedstawiciele władz samorządowych miast i gmin powiatu grójeckiego, przedstawiciele instytucji użyteczności publicznej, oświaty oraz służb mudurowych. 

Na początku uroczystości głos zabrał Komendant Powiatowy Policji, który powitał funkcjonariuszy i pracowników policji oraz zgromadzonych gości na spotkaniu, po czym złożył wszystkim życzenia spokoju, radości i życzliwości w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku.

Na zakończenie wszystkim obecnym życzenia złożył Kapelan Ks. Prałat Stefan Kazulak, który życzył policjantom i pracownikom policji wielu łask Bożych, radości i spokoju w czasie Świąt oraz realizacji planów zawodowych i rodzinnych.

Po oficjalnych życzeniach i przy choince policjanci, pracownicy policji oraz zaproszeni goście wzajemnie składali sobie życzenia, dzieląc się opłatkiem. 

/AW

Powrót na górę strony