Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Piknik rodzinny "Tęcza i przyjaciele"

Data publikacji 24.08.2017

Wareccy policjanci uczestniczyli w integracyjnym pikniku rodzinnym propagując zasady bezpieczeństwa. Działania realizowano w ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo".

W niedzielę 30 lipca na Stadionie Miejskim w Warce zorganizowano I Integracyjno-Charytatywny Piknik Rodzinny „Tęcza i Przyjaciele”. Dla przybyłych przygotowano mnóstwo rozrywek: pokazy, koncerty, występy taneczne, atrakcyjne licytacje, a także animacje dla dzieci, dmuchańce, konkursy, turniej piłkarski i wiele innych. Piękne, słoneczne popołudnie można było spędzić z najbliższymi na świeżym powietrzu znakomicie się bawiąc, jednocześnie wspierając wareckie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Tęcza".

W pikniku uczestniczyli również policjanci z Komisariatu Policji w Warce realizując założenia kampanii "Kręci mnie bezpieczeństwo". Dzielnicowa mł. asp. Aneta Ścisłowska rozmawiała z młodszymi i starszymi uczestnikami imprezy o bezpieczeństwie podczas wakacyjnego wypoczynku oraz zbliżającego się roku szkolnego i jasiennej aury, która ma duży wpływ na bezpieczeństwo w szczególności w ruchu drogowym. Zaprezentowano sprzęt służbowy oraz pierwszą pomoc.

/AW

Powrót na górę strony