Miasto Garwolin

Rejon dzielnicy nr IV

Data publikacji 22.11.2017

Rejon dzielnicy nr IV obsługuje:

st. asp. Joanna Boruta
tel: 47 7075223,
kom. 519-035-337

email: dzielnicowy.garwolin4@ra.policja.gov.pl

Dzielnica nr IV obejmuje ulice w Garwolinie: Janusza Korczaka, Romanówka, Stacyjna, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, Batalionów Chłopskich, Armii Krajowej, Batalionu "Zośka", I Pułku Strzelców Konnych, Cmentarna, Stachowskiego, ks. Marka Maszkiewicza. Zamojska (numery od 17 do 25)

Działania priorytetowe dzielnicowego: w okresie od 1 lutego 2024r. do 31 lipca 2024r. dzielnicowy będzie realizował zadania zmierzające do zapewnienia porządku publicznego poprzez przestrzeganie przepisów z art. 43 UWTiPA w rejonie garaży osiedlowych przy firmie "Avon" przy ulicy Stacyjnej w Garwolinie pod nazwą "Trzeźwy zakątek"

 

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na telefony komórkowe policjantów będą przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji prosimy dzwonić na numery alarmowe 997 lub 112.

Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112 oraz 47 7075200.

Powrót na górę strony