Gmina Garwolin

Rejon dzielnicy nr VII

Data publikacji 22.11.2017

Rejon dzielnicy nr VII obsługuje:

st. sierż. Michał Paziewski
tel: 47 7075219,
kom. 519-035-338

email: dzielnicowy.garwolin7@ra.policja.gov.pl

Dzielnica nr VII obejmuje miejscowości na terenie gminy Garwolin: Rębków, Górki, Ruda Talubska, Taluba, Feliksin, Izdebnik, Czyszkówek, Sulbiny, Lucin, Natalia, Sławiny, Wilkowyja, Zakącie, Stoczek, Ewelin.

 

Działania priorytetowe dzielnicowego: od 1 sierpnia 2023 roku do 31 stycznia 2024 roku dzielnicowy będzie podejmował działania na podległym terenie w miejscowości Ruda Talubska rejon przystanku PKP w kierunku Dęblina. Działania ukierunkowane na ograniczenie zjawiska zaśmiecania i dewastacji mienia w tym rejonie oraz przestrzegania przepisów z art. 43 UWTPiA.

 

Uwaga!!!

Podany numer komórkowy do dzielnicowego jest aktywny w momencie pełnienia przez niego służby. W chwili zakończenia pracy dzielnicowego wszystkie połączenia wykonane na telefony komórkowe policjantów będą przekierowane na stanowisko oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie celem sprawnego i szybkiego przyjmowania zgłoszeń. Gdy sytuacja wymaga pilnej interwencji funkcjonariuszy Policji prosimy dzwonić na numery alarmowe 997 lub 112.

Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służby do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. W sprawach niecierpiących zwłoki zadzwoń pod nr 997 lub 112 oraz 47 7075200.

 

Powrót na górę strony