Aktualności

Zapraszamy seniorów na kolejną edycję Powiatowego Dnia Seniora z garwolińską Policją

Data publikacji 29.09.2022

Garwolińska Policja od lat odpowiada na potrzeby i wsłuchuje się w problemy seniorów. Z tego względu co roku inicjuje kolejne edycje Powiatowego Dnia Seniora. Tym razem wydarzenie odbędzie się w czwartek, 20 października o godz. 8.30 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Na obchody już dzisiaj serdecznie zapraszają organizatorzy nadkom. Janusz Mularski Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie i Mirosław Walicki Starosta Powiatu Garwolińskiego.

Powiatowy Dzień Seniora, jak co roku, ma na celu podniesienie świadomości osób starszych o zagrożeniach, naukę dbania o własne potrzeby, a także promowanie zdrowego stylu życia. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w czwartek, 20 października o godz. 8.30 w sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie. Dzięki grupie osób i instytucji, działających na terenie naszego powiatu, seniorzy będą mogli miło i efektywnie spędzić czas wolny, a także nabyć nowe umiejętności. Oprócz części edukacyjnej będzie także część rozrywkowa, a całość zwieńczy spotkanie integracyjne. Już teraz można zgłaszać swój udział.  

Organizatorami Powiatowego Dnia Seniora są Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie i Powiat Garwoliński. Patronat nad obchodami objęła Burmistrz Miasta Garwolina Marzena Świeczak, a partnerami są CSiK w Garwolinie, Kiono Wilga, PSSE w Garwolinie, Powiatowy Ośrodek Sportu – Hotel Miętne, Dworek Miętne, ZS im. Stanisława Staszica w Miętnem.  

mł. asp. Małgorzata Pychner

Powrót na górę strony