Aktualności

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

Data publikacji 04.05.2024

4 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Strażaka. Z tej okazji ciechanowscy policjanci składają serdeczne życzenia funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej oraz druhnom i druhom Ochotniczych Straży Pożarnych. W tym wyjątkowym dniu życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności, siły i wytrwałości, a także co najważniejsze - zawsze bezpiecznych powrotów z akcji.

W dniu Waszego święta pragniemy podziękować za pełną poświęcenia i zaangażowania służbę oraz pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa całej społeczności. Trud Waszej służby, pełnionej często z narażeniem własnego życia i zdrowia, jest nieoceniony, dlatego w tym szczególnym dniu życzymy Wam mnóstwo sił i satysfakcji z zawodu, który wybraliście. Życzymy zdrowia, wszelkiej pomyślności w wypełnianiu obowiązków, szczęścia i wytrwałości oraz tylu powrotów ile wyjazdów.

Dziękujemy za wspólne działania wszędzie tam, gdzie inni potrzebują pomocy, a także tam, gdzie zagrożone jest zdrowie, życie i mienie. Wasza misja „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek” niech będzie dla Was źródłem nieskończonej satysfakcji. Kierujemy do Was wyrazy najwyższego uznania i szacunku. Niech św. Florian, patron wszystkich strażaków strzeże Was w każdej sytuacji i błogosławi Waszym rodzinom.

 

asp. Magda Zarembska/ KPP w Ciechanowie

Powrót na górę strony