Aktualności

Chcesz wstąpić do Policji? Przyjdź do ciechanowskiej komendy i poznaj szczegóły dotyczące procesu rekrutacji

Data publikacji 30.05.2023

Policjanci zachęcają wszystkich zainteresowanych wstąpieniem w nasze szeregi do odwiedzenia ciechanowskiej komendy. W najbliższy piątek (2.06) godziny pracy Zespołu Kadr i Szkolenia zostaną wydłużone do godz. 18.00. Młodzi ludzie, stojący przed życiowym wyborem ścieżki zawodowej będą mogli zapoznać się z naszą ofertą i dowiedzieć się wszystkiego o etapach rekrutacji do Policji. Serdecznie zapraszamy!

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMY I CHRONIMY.

Przypominamy, że przyjęcia w 2023 roku planowane są na dzień:

  • 3 lipca
  • 23 sierpnia
  • 27 października
  • 28 grudnia

Osoby zainteresowane przyjęciem do służby w Policji uzyskają wszelkie niezbędne informacje w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie w Zespole Kadr i Szkolenia (w głównym budynku Jednostki Policji pok. nr  A108) od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. W najbliższy piątek (2.06) godziny przyjęć kandydatów do służby w Policji zostaną wydłużone. Pracownicy Zespołu Kadr i Szkolenia będą przyjmować osoby zainteresowane służbą w Policji do godz. 18:00. Odpowiedzą na pytania dotyczące rekrutacji, poinformują o poszczególnych etapach, podpowiedzą w jaki sposób się do nich przygotować i pomogą wypełnić niezbędne dokumenty.

Chcesz wstąpić w nasze szeregi? Przyjdź do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, aby poznać szczegóły dotyczące procesu rekrutacji.

Serdecznie zapraszamy!

 

mł. asp. Magda Zarembska

Powrót na górę strony