Aktualności

Gratulacje dla funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, którzy zacięcie rywalizowali w zawodach zorganizowanych z okazji Dnia Kadeta

Data publikacji 22.05.2023

Kadeci mieli do pokonania kilka dyscyplin m.in. bieg, nurkowanie, strzelanie oraz taktykę wojskową. Po zaciętej rywalizacji w wyczerpujących zawodach reprezentacja ciechanowskiej policji zajęła wysokie 4 miejsce. Serdeczne gratulacje dla naszych reprezentantów.

Ciechanowscy policjanci wzięli udział w rywalizacji kadetów podczas pikniku militarnego zorganizowanego w sobotę na kąpielisku „Krubin”. Funkcjonariusze walczyli o najwyższe miejsce ścigając się z reprezentacjami z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Ciechanowie , 5 Mazowieckiej Brygady Wojska Obrony Terytorialnej, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie, Ciechanowskiego Klubu Bokserskiego oraz kadetów liceów mundurowych Feniks. Zawodom towarzyszyła piękna pogoda oraz atmosfera zdrowej rywalizacji. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Ciechanowski Jan Andrzej Kaluszkiewicz.

Serdeczne gratualacje dla wszystkich uczestników!

 

nadkom. Jolanta Bym

Powrót na górę strony