Aktualności

23-latek zatrzymany za kradzież torebki

Data publikacji 27.12.2022

Kryminalni z Ciechanowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież torebki. Młody mężczyzna podszedł do idącej chodnikiem kobiety, wyrywał torebkę i uciekł. Policjanci ustalili, że sprawcą tego zdarzenia jest 23-letni mieszkaniec Ciechanowa. Młodemu mężczyźnie grozi teraz do 8 lat więzienia.

15 grudnia tuż przed godziną 18:00, policjanci z Ciechanowa otrzymali informację o kradzieży torebki. Funkcjonariusze ustalili, że do pokrzywdzonej 58-letniej mieszkanki Ciechanowa podszedł młody mężczyzna i szarpiąc za przewieszoną przez ramię torebkę wyrwał ją i uciekł.

Kryminalni w wyniku prowadzonych czynności ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli poszukiwania. W ubiegłym tygodniu mieszkaniec Ciechanowa został przez policjantów zatrzymany.

Zebrane przez policjantów dowody pozwoliły na przedstawienie 23-latkowi zarzutów kradzieży zuchwałej, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 8. Prokurator Rejonowy w Ciechanowie zastosował wobec mężczyzny dozór policji oraz zakaz zbliżania oraz kontaktowania się pokrzywdzoną.

nadkom. Jolanta Bym

Powrót na górę strony