Aktualności

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani na drogach powiatu ciechanowskiego

Data publikacji 24.10.2022

2,5 promila alkoholu w organizmie miał 34-letni kierowca fiata, ponad pół promila miał kierowca skody, natomiast blisko 2 promile miała kierująca volkswagenem. Wszyscy nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani przez ciechanowskich policjantów w ostatni weekend.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących, którzy poruszali się po drogach naszego powiatu. Pierwszy został zatrzymany w sobotę tuż po godz. 23. 34-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego poruszał się samochodem Fiat Panda mając w organizmie 2,5 promila. Mężczyzna został zatrzymany w miejscowości Gostkowo. W niedzielę o godz. 9:00 w Ciechanowie na ul. Pułtuskiej zatrzymany został kierowca skody. 49-letni mieszkaniec Ciechanowa miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. Również w niedzielę o godz. 15:25 w miejscowości Stary Garwarz została zatrzymana kierująca samochodem VW Golf. 24-latka miała w organizmie blisko 2 promile.

 

Za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości kodeks karny, przewiduje karę pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata oraz wysoką grzywnę.

 

nadkom. Jolanta Bym

Powrót na górę strony