Aktualności

SZCZĘŚLIWY FINAŁ POSZUKIWAŃ 57-LATKI

Data publikacji 17.10.2022

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 57-letniej mieszkanki gminy Ojrzeń. Została ona odnaleziona na terenie kompleksu leśnego nieopodal jej domu.

W niedzielę, 16.10.br., około godziny 13:00 dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie otrzymał informację o zaginięciu kobiety, która przyjmuje silne leki. 57-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego około g. 9:00 wyszła z domu nie informując nikogo dokąd się udaje. Kobieta nie miała przy sobie telefonu komórkowego ani dokumentów. Rodzina zaniepokojona jej kilkugodzinną nieobecnością poprosiła o pomoc policjantów.

Do poszukiwań za zaginioną mieszkanką powiatu ciechanowskiego zaangażowano oprócz policjantów KPP Ciechanów funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczych Straży Pożarnych. Mundurowi i strażacy sprawdzali pobliskie sklepy, kościół, drogi polne i tereny zielone. Po niespełna 3 godzinach wspólnych poszukiwań odnaleziono 57-letnią kobietę na terenie kompleksu leśnego w pobliżu jej miejsca zamieszkania. Na miejsce wezwano pogotowie, jednak kobieta nie wymagała hospitalizacji. Została przekazana pod opiekę rodziny.


mł.asp. Aneta Podgórska

Powrót na górę strony