Aktualności

Wypadek drogowy z udziałem motorowerzysty, ranny 60-latek

Data publikacji 10.10.2022

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego, w którym ranny został 60-letni motorowerzysta. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze to nasza wspólna sprawa. Zadbajmy o to żeby być widocznym na drodze, przestrzegajmy obowiązujących przepisów oraz zachowajmy rozsądek, ostrożność i rozwagę.

Do zdarzenia doszło 8 października br. około godziny 9:45 na drodze krajowej nr 60 w Glinojecku. Według wstępnych ustaleń policjantów 34-letni kierujący pojazdem Toyota wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony m. Szyjki uderzył w motorower Longjia, którym kierował 60-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, motorowerzysta poruszał się krajową 60-ką od strony Glinojecka. W wyniku zdarzenia 60-letni kierujący motorowerem z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala.

Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o respektowanie obowiązujących przepisów, rozwagę oraz ostrożność. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze to nasza wspólna sprawa. Zadbajmy o to żeby być widocznym na drodze, przestrzegajmy obowiązujących przepisów oraz zachowajmy rozsądek, ostrożność i rozwagę.

Od nas samych zależy, jak będzie kształtowało się bezpieczeństwo na drogach. Zróbmy więc wszystko, aby nasz udział w ruchu drogowym odbywał się bezpiecznie z poszanowaniem zasad i przepisów, ale także i innych uczestników ruchu, bo bezpieczeństwo na drogach zależy od nas wszystkich.

 

nadkom.Jolanta Bym

foto. OSP KSRG Glinojeck

Powrót na górę strony