Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek w Nużewku

Data publikacji 31.05.2017

Trwają czynności policji w sprawie wypadku drogowego w miejscowości Nużewko, w którym zginął 29-letni mężczyzna, a 21-latka została ranna.

Do zdarzenia doszło 30 maja br. około godz. 9:00. Na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia Subaru z VW Transporterem. Według wstępnych ustaleń kierująca subaru jechała drogą relacji Baby-Ciechanów, natomiast kierowca VW wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby. Mężczyzna, 29-letni kierowca VW - nieprzytomny, kobieta-21-letnia kierująca subaru przytomna z obrażeniami ciała. Niestety 29-letni mieszkaniec Płońska zmarł w szpitalu.

Policja apeluje o ostrożność na drodze, wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do tragedii. Zmęczenie, zaśnięcie, nadmierna prędkość, brawura, pośpiech to przykłady sytuacji, które są pośrednimi przyczynami zdarzeń drogowych. Gdy jesteśmy za kierownicą musimy być maksymalnie skupieni nad prowadzeniem pojazdu i w każdej sytuacji stosować szczególną ostrożność bo chodzi o nasze i innych życie.

Powrót na górę strony