Aktualności

Kierowco zachowaj ostrożność na drodze

Data publikacji 06.09.2022

W ostatni piątek na drogach powiatu ciechanowskiego doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych. Ranny został motocyklista. Przyczyna w obydwu przypadkach to najprawdopodobniej nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Zachowajmy ostrożność na drodze.

2 września br. około godz. 13:00 w m. Soboklęszcz doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Według ustaleń policjantów 30-letni kierowca marki Volkswagen Passat jadąc od strony m. Łopacin wykonując manewr skrętu w lewo uderzył w jadącego z przeciwnego kierunku 23-letniego kierowcę samochodu marki VW Golf który w wyniku uderzenia wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala 23-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Według informacji uzyskanych ze szpitala mężczyzna nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Ciechanowscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Włosty o godz. 15:45. Według wstępnych ustaleń policjantów 61-letnia kierująca samochodem marki Volvo wykonując manewr skrętu w lewo w kierunku m. Regimin uderzyła w 24-letniego kierującego motocyklem marki Yamaha, który poruszał się od m. Regimin w kierunku m. Włosty. W wyniku zdarzenia ranny został motocyklista, którego przewieziono do szpitala. Mężczyzna doznał obrażeń nogi skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej dni 7.

 

nadkom. Jolanta Bym

 

 

 

Powrót na górę strony