Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany kierowca potrącił pieszego następnie uderzył w słup

Data publikacji 29.05.2017

W nocy z soboty na niedzielę ( około godz. 0:45 ) nietrzeźwy kierowca Opla Vectry potrącił pieszego na ul. Mławskiej, a następnie uderzył w słup ochronny przy ul. Pułtuskiej. Policjanci zatrzymali kierowcę po pościgu na ul. Płońskiej.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych z udziałem 37-letniego mieszkańca pow. ciechanowskiego, który mając prawie dwa promile kierował samochodem osobowym marki Opel Vectra. Jak ustalono 37-latek potrącił pieszego, który szedł poboczem na ul. Mławskiej , nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia i odjechał w kierunku miasta. Następnie kierowca opla uderzył w słupek ochronny na ul. Pułtuskiej. Policjanci zatrzymali kierowcę opla po pościgu na ul. Płońskiej. Potrącony pieszy na szczęści nie doznał poważniejszych obrażeń.  37-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Stracił również prawo jazdy. Mężczyzna usłyszał już zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Teraz odpowie przed sądem, również za popełnione wykroczenia.

 

Policja apeluje o sygnały, dotyczące nietrzeźwych kierujących – są oni bowiem śmiertelnym zagrożeniem. Wystarczy zadzwonić pod bezpłatny numer alarmowy  997 i przekazać informację – można to zrobić anonimowo. Reagując  - ratujesz czyjeś zdrowie a nawet życie. 

Powrót na górę strony